• +90 232 431 11 66

Hakkımızda

Türkiye'nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı ve markası olan ESC, 1995 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Yurtiçinde ve yurtdışında 20'den fazla ülkede sağlık sektörüne hizmet veren ESC, yüksek teknolojili cihazlarla donatılmış üretim tesislerinde İzmir merkezli olarak çalışmaktadır. Mükemmeliyet ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyerek, 24 yıldır bu doğrultuda ödün vermeden çalışmaktadır.

ESC, ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olarak, tek kullanımlık steril tıbbi ürünlerden, sterilizasyon kontrol ürünlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır. ESC kalite güvence sisteminin EN ISO 9001:2008 ve EN ISO 13485:2003 standartlarına uygunluğu TÜV-NORD tarafından onaylanmıştır.

ESC ürünleri Avrupa Birliği ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım izni olan CE Markası kullanım yetkisine sahiptir.

Sağlık ürünleri üretiminde, satışında ve satış sonrası hizmetlerinde “önce insan sağlığı” ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmak misyonumuzdur.

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde adil, dürüst, tutarlı, paylaşımcı, disiplinli ve saygılı olmak, temel değerlerimizdir.